Trhu s nemovitostmi zůstat optimistický po mistrovství světa


Bohužel realitní trhy v centru recese a jako takové mají dost špatnou pověst v tuto chvíli.
V posledních čtyřech letech jihoafrický stavebnictví je zaměřena prakticky pouze na dodávky pro mistrovství světa, zatímco tam byli vývojáři, kteří byli svědění rozvíjet, zjistili, že tam prostě Neposkytují stavební firmy k dispozici na build nic žádnou velkou význam . Kromě toho náklady na výstavbu zvýšily výrazně a tito byli okolo 40% ročně známky, putting další tlumič na jakémkoli vývoji energicky. V důsledku tohoto, tam byl silný rovnováhy mezi nabídkou a poptávkou, zejména v komerčním sektoru.

Nedošlo k významnému poklesu cen nemovitostí a jihoafrický trh s nemovitostmi je velmi dobře umístěn v současné době, s úrokových sazeb by měl zůstat stabilní a žádný tlak na nájemné. i když existují určité problémy v komerčním sektoru, to je spíše výjimkou, že pravidlo.
Jednou z oblastí, kde byl významný po-kapacita hotelů. Nedávná zpráva předpovídá, že 20% z Jihoafrické republiky hotelů selžou v průběhu příštích 18 měsíců. Jeden a jediný hotel v Kapském Městě se v žádném okamžiku v průběhu mistrovství světa bude více než 40% obsazeno, a ve skutečnosti bude mít jen 20% obsazenost po většinu turnaje. Není to jen high-end hotely, které budou ovlivněny. Zatímco trh nemovitostí zůstal vyvážený, hotely byly jednou z oblastí, které dosud.
Po zvětralý recese, Jižní Afriky banky jsou nyní začínají být aktivní na trhu úvěrů znovu. Nyní, že recese se usadí prach bankám se zdají být blíží úvěrů na trhu ve více agresivní móda a opět soutěží mezi sebou.
Rael Levitt, generální ředitel aukce Alliance, sdílené Počet zobrazení Anderson se říká, že tento pokles se lišily od těch v minulosti, protože úrokové sazby klesly, to bylo levné půjčit a levně koupit. Rozdíl od této recese scénář a ten předchozí, je, že na počátku 90. let se úrokové sazby vysoko v slabý trh s nemovitostmi v současné době vzhledem k tomu, úrokové sazby jsou nízké v poměrně slabý trh s nemovitostmi. Další rozdíl je, že existují kupci kolem na současném trhu

Back Archiv

  • Feed RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB