USA: Senátor Odd chce nové jednotky poskytnout ochranu spotřebitele

USA: Senátor Christopher Odd chce reformovat pravidla, která upravují bank, jejichž problémy způsobily nejhorší finanční a hospodářské krize od roku 1930.
"Téměř sedm milionů ztratily své domovy, aby zabavování během posledních let, další miliony ztratily svůj odchod do důchodu fondy nebo jejich malé podniky v naší zemi" - řekl - "Američané jsou frustrovaní a naštvaný jak všichni víme. Oni ztratili víru v našich trzích, a zároveň si kladou otázku, jestli někdo se dívá po nich ".
Ve snaze obnovit tuto víru, on navrhuje vytvoření jednotky, která může upravovat všechny půjčky a zlepšení ochrany spotřebitelů. Návrh zákona by rovněž umožní americká centrální banka zkoumat všechny bankovní holdingové společnosti s more než 50 miliard dolarů aktiv.
Tento právní předpis by se změnit pravidla pro finanční systém a bude mít velký dopad na Wall Street, ale před čelí tuto výzvu je tu další test pro senátora lichý Bill:, zda získají podporu republikánů.

Back Archiv

  • Feed RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB