Velikonoce 2010: Low-cost byty k pronájmu v Evropě

Low-cost letů a speciální nabídky jsou povzbudivé turisté jet do zahraničí na Velikonoce.

Francie, Španělsko, Velká Británie a Itálie, jakož i několika evropských městech, jako je Amsterdam, Berlín, Barcelona, Praha a Budapešť jsou nejvíce preferované destinace.

Kromě hotelů, budou mít cestující nalézt širokou škálu pohodlné domů k pronájmu. Ceny za apartmán pro dvě osoby v Paříži start od 50 eur za noc, zatímco cena za vilu na sedm hosty s vlastní bazén je 85 EUR / den. Turisté si mohou vybrat prostředí-přátelské domy - ve Francii, Anglii, Španělsku, Portugalsku, Irsku a Itálii -, jejichž majitelé se zavázali při dodržování životního prostředí, podpora místní komunity a na podporu typických produktů. Jeden může pronajmout malý byt pro dvě osoby za 270-380/week v Hampshire nebo dvoulůžkový pokoj za 50 euro / noc v ekologické "Posada" v Asturias (Španělsko).

V Itálii existují vynikající slevy pro rekreanty, kteří knihu jejich pobytu v domově k pronájmu do konce března. Trentino Alto Adige je hlavní destinací pro dovolenou Velikonoce. Garsoniéra v centru Corvara - v blízkosti ski-středisek - stojí 50 eur / den, přičemž cena za dva-roomed byt v "Baita" - útočiště Alpine - může stát 140 eur a cenou, za trochu životní prostředí -frinedly chata pro šest osob je 35 EUR / osoba.

Toskánsko je další ideální dovolené a nabízí širokou škálu byty k pronájmu: kámen byty s terasou v prvním patře-, zemědělské usedlosti s bazénem, 18th-století lovu vily obklopené duby Holm-a cypřiše.

Toskánsko je jedním z nejvyhledávanějších-po investičních destinací v Itálii, díky kráse svých zvlněnou krajinu a její kulturní bohatství. Zámořské investoři mají zájem o koupi nemovitostí venkova s cílem převést do rekreačních domů. Toskánsko nabízí relaxační atmosféru pro rekreanty, víkend a výletníci a den-. Pořádají se zde okouzlující měst a obcí, které se mohou pochlubit vynikající umělecké a kulturní dědictví. Tam jsou okouzlující voňavý vinice a jemnou zvlněnou krajinu, stejně jako fascinující kobaltové moře v regionu. Šest lokalit - například na Starém Městě v Florence a Siena byla zařazena do seznamu světového dědictví UNESCO. Semplicemente Vacanze nabízí výbornou dovolenou pronájem příležitosti v Toskánsku.

Apulie se také stala milovanou dovolenou a investicemi do nemovitostí určení. Zámořské kupující jsou volby Apulie a Salento koupit druhý domov užívat jako své vlastní dovolenou doma, aby se buy-to-let investice v regionu, nebo přeměnit jej v zařízení ubytování pro turisty.

V Apulii a Salento je možné pronajmout venkovské kamenné vlastnosti, historických sídel, renovovaný 18th-století "Trulli" obklopen olivovými háji v ohromující krásy, krásné chalupy v malebné krajině a vily s výhledem na úžasné krystal-čistým mořem.

Ischia a Tyrhénském moři, Porto Rotondo na Sardinii, Assisi a Spoleto v klidné oblasti Umbrie - zelené srdce Itálie - jsou atraktivní místa strávit Velikonoce a letní prázdniny nebo jen týden-end.

Je také možné, aby pobyt v zahraničí - a to nejen na Velikonoce - zcela zdarma připojení sítě, která podporuje výměnu nemovitostí na dovolenou.

V neposlední řadě, je možné si vybrat velmi zvláštní typů ubytování. Ve Francii - v Provence - je možné, aby zůstali v typické mongolské "yurta" za 25 EUR / noc, nebo ve tvaru krychle-domů s průhledným stropem pro 90 euro / noc pro dvě osoby.

Back Archiv

  • Feed RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB