Průvodce pro domácí prodejce

Průvodce pro domácí sellersThere spousta věcí, které berou v úvahu při prodeji domů. V první řadě je třeba mít na paměti, že trh je řízen ceny.

Hlavní odběratelé hledat dobré nabídky, but prodejci mohou dostat vysoké výnosy z prodeje jejich majetku, pokud mají silné kapitálové position, opravdu, měli by být schopni prodávat své nemovitosti za velmi konkurenceschopnou cenu. Hlavní odběratelé jsou velmi zaměřeny na cenu, a proto, domácí prodejce, kteří musí prodat své nemovitosti, může být povinnost prodávat za nízkou cenu. Prodejci, kteří mají nízkou kapitálovou pozici mohou kontaktovat své hypoteční společnosti a snaží se udělat krátký prodej.

Ti, kteří prodávají své domovské protože potřebují více prostoru může zvážit investice do přestavby svých stávajících domů, spíše než prodávat přestěhovat se do jiného domova.

Prodejní domov není snadná záležitost. Kupující může odstoupit od prodeje i poté, co se nabízí.

Wise prodejci a jejich realitní makléři by měl vždy připomínat kupující dávek a jakostní znaky domov nabízí, aby se předešlo "kupujícího výčitky svědomí", což je docela běžné mezi domácími odběrateli. Měly by měl upozornit na hodnotu majetku k prodeji, a výhody, které se může pochlubit, jako je jeho poloha a vybavení hotelu k dispozici v neibourhood. Podstatný vklad je také účinný způsob, jak poskytnout závazek kupujícího k prodeji.

Prodejci a jejich zástupci by měly hájit ceny nemovitosti. By měli spolupracovat s odhadce při stanovení hodnoty domu k prodeji. Měly by upozornit na detaily, které potvrzují hodnoty nemovitosti.

S cílem ukončit transakce úspěšně, je nutné napsat podmínky a události pečlivě, včetně zvláštní lhůty pro dokončení.

Před marketing nemovitost k prodeji, je vhodné pro prodejce, aby pre-inspekci, aby se řešily problémy zjištěná inspekcí před poskytnutím zprávu na kupujícího.

Mimochodem, nejdůležitější je předem rozhodnout, harmonogram komunikace se všemi zúčastněnými stranami v transakci, aby informuje všechny zaměřuje na transakce a získat úspěšný prodej.

Back Archiv

  • Feed RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB