Jak realitní kanceláře mohou Realigro 'vlastnosti k léčbě mnoha kilometrů.

 
Jak může realitního makléře Cuneo vlastnosti, pro prodej v Miláně a dalších městech? Jak se domluvit schůzky a předběžné prodeje, je-li na mnoho kilometrů?

Ve skutečnosti to, co žádáme naše afilace ', jen aby se nejen talentovaní a dynamických realitních kanceláří, ale i jejich obchodní manažer.
Jak?
Stavební plán a vědět, síť vztahů s ostatními realitních kanceláří v jiných oblastech, kde zřejmě není schopen nést osobně, můžete 'delegovat v absolutní důvěru, a pak vytvoření sítě spolupráce vztahů.
Zprávy mohou být vytvořeny tímto způsobem je 200 km daleko, nebo dokonce v jiné zemi na světě.
Kdo řekl, že o navázání vztahu s agenturou v New Yorku, například, pak jsem se nemohou zabývat v realitní kanceláře v tomto městě?
Kdo přijde do kanceláře na internetu, nebo navštivte mé portfolia nemovitostí se mohou rozhodnout investovat buď v domě, nebo na jiném kontinentu a pak s jednoduchostí řešení s osobou, známých a důvěryhodných tímto způsobem zjednodušuje všechno.
Představte si, že místo toho jeden by měl jen najít MAJETKU vzdálenosti, bez znalosti agenta nebo možná i bez znalosti jazyka.
Můžete 'do ovviamenete, ale obtíže jsou superiori.L' investice, a proto ne 'podporovat či propagovat.
 
To pak bude muset zástupce budoucnosti.
Být funkční na 360 stupňů.
Ovviamante postava, která splňuje tyto požadavky a Realigro AGENT 'postava budoucnosti a ne minulosti.
 
Realigro pohled dopředu.

Back Archiv

  • Feed RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB