S Realigro je výhodnější

Dnes nové a velmi atraktivní ceny pro uživatele, kteří chtějí využít profesionální Realigro webové platformy k prodeji nebo pronájmu jejich vlastnosti byly zveřejněny.
Zde si nové ceny:
70 EURO za 1 inzerát a použít platformu po dobu 12 měsíců
200 EURO 5 na inzeráty a použít platformu po dobu 12 měsíců
700 euro na 50 inzerátů a použít platformu po dobu 12 měsíců


Proč si zveřejnit inzerát na Realigro?
Protože můžete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost rychleji. Více než 200.000 zákazníky z celého světa navštíví každý měsíc Realigro chtějí, aby investice do nemovitostí.

Snadno najít! Pokud žijete v zemích jako Mexiko, Belize, Brazílie, Evropy, Asie, Střední a Jižní Ameriky a Afriky, bude mezinárodní kupující najít svůj majetek, a v některých případech bude kupující ve své vlastní zemi najdete ji snadněji.

Udělej si sám, a neplatíte žádné provize!
Když zadáte reklamy na Realigro pouze 70 €, můžete mít veškerou korespondenci přímo, takže nemusíte platit provizi, když uskutečnění prodeje.

Získejte více!
Pokud je místní trh s nemovitostmi je v recesi chvíli, a ceny budou trpět, Realigro vám obrovskou výhodu. Kupující v jiných národech světa jsou ochotni zaplatit více za svůj majetek.
Všechny jsou velmi jednoduché a rychlé.
Užijte si to!

Back Archiv

  • Feed RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB