Australská nemovitost se zhroutila: ceny v Sydney a Melbourne klesly o 20%

Incident, který nelze ignorovat - říká Shane Olivier z AMP Capital, který čelí vážnému problému drastického poklesu cen na australském trhu s nemovitostmi. Vhodný faktor, včetně špatného přístupu na samotný trh, snížení úvěrů, silnější hypotéky a dramatické snížení investorů.

Tato smrtelná směs udělala velké škody na celém australském trhu s nemovitostmi, tolik podezřelé a demoralizovaly všechny potenciální investory, kteří chtějí koupit nemovitost v Sydney.

Jeden z hlavních měst kontinentu zaznamenal několik strašidelných kapek, které vyvolaly vedle nadměrného zvýšení nabídky.

Společně se Sydney se dal další trh s nemovitostmi paralelně zhroutil, ne-li ještě důležitější: Melbourne.

Zdálo se, že zhroucení dosáhlo vrcholu před rokem. Ve skutečnosti však roční pokles překročil minimální trend (a již v době obav) o 5%.

Doufáme, že i další velmi důležité města, jako je Canberra, hlavní město, Hobart, Adelaide a Brisbane.Dokonce i banky jsou neochotné a mohou se stát příliš těsnými pro investory, kteří se rozhodnou požádat o úvěr na základě investic do nemovitostí.Bohužel budoucí prognózy pro tento národ a obzvláště pro obě výše zmíněné města nejsou vůbec pozitivní.Oznamuje další kolaps až o 40%, což přinese významnou změnu v historii australského trhu s nemovitostmi.

Mezi další faktory, které tento kolaps zvýšily, jsme nepochybně také identifikovali postoj potenciálního investora.

Většina "moderování" prošla silnými kontrolami a obezřetnostními opatřeními, která jednotlivec přijal v očekávání investice do australských cihel.S větším výběrem a méně naléhavým zájmem mají na trhu méně zákazníků a ti, kteří již existují, raději zastaví první a malou investici.V loňském roce se prodalo pouze 44% domácností, za posledních 14 let se snížilo o více než 95%.

Dá se očekávat, že tento kolaps bude možné v následujících letech snížit, ale je velmi obtížné, aby se trh zotavil.

Související příspěvky

Vyhledávání v programu Realigro

 

  účet Realigro

  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
  2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
  Neikos Digital Agency
  1. Preference

   Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

   Set se Nezobrazovat znovu
  BB